14Horses

9.41
(738 atsiliepimai)
Lietuvių, Local, New Baltic

Restoranas 14Horses yra įsikūręs restauruotuose istoriniuose rūmuose Senatorių pasažo širdyje. Jo salėse pajusite su niekuo nesupainiojamą Vilniaus Senamiesčio dvasią. Nuo 2023 m. kovo restorano sezonišką, tvarių produktų įkvėptą meniu kuria šefas Justinas Misius.

Išplėsti

Klientų atsiliepimai ir įvertinimai

Puiku
686
Gerai
42
Vidutiniškai
8
Prastai
2
Blogai
0
9.41
Bendras vidurkis
remiantis paskutiniais įvertinimais
Maistas 9.19
Servisas 9.37
Aplinka 9.53
Švara 9.82
738 atsiliepimai

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

VM

Vilija M. Lankėsi prieš 6 metų

Viskas buvo puiku, nuo pat pirmų akimirkų! Buvom pasitikti kaip draugai, išlydėti kaip šeimos nariai. Maisto patiekimas, skonis, ingredientai - fantastiškai skanu! Džiaugiamės jus atradę ir labai tikimės rasti galimybių sugrįžti. Jūsų personalas nuostabus! Tokie visi mandagūs, su šypsenomis, su tokia meile darbui ir trykštančiu džiaugsmu! Vakarienė viršijo lūkesčius! Iš visos širdies tariam "AČIŪ!!!"

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

R

Rūta Lankėsi prieš 6 metų

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 8

A

Algirdas Lankėsi prieš 6 metų

It was great! The only issue was the dish with the plate in the moss, the moss had small bugs that crawled out. Authentic and natural, but gave a slight off vibe. Otherwise it was great!

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

L

Lina Lankėsi prieš 6 metų

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

DZ

Deimantė Z. Lankėsi prieš 6 metų

Maistas 10

Servisas 2

Aplinka 5

Švara 6

AB

Aušra B. Lankėsi prieš 6 metų

užsakėme vyno butelį. pradžioje padavėja papildydavo taures, o po to mus pamiršo, tvarkė kitus staliukus, teko ilgai laukti, kol galiausiai mojavome ir prašėme, kad įpiltų vyno. būtume gal ir patys įsipylę, bet dekanteris buvo nuneštas tolėliau. atsitiko bėdelė, padavėja apliejo mane ir stalą vynu. tikrai no problem, visiems visko pasitaiko!!! nepykstu :). ji žinoma atsiprašė. bėda kitur - ji tik pavalė staliuką. bet labai norėjosi, kad būtų pakeista staltiesėlė, kuri ir liko sulaistyta iki vakarienės pabaigos. komentuoju ne todėl, kad noriu išlieti nepasitenkinimą, anaiptol... bet, kad žinotumėte kur pasitempti ir kokias klaideles taisyti. o šiaip, viskas puiku. ačiū

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

RZ

Rasa Z. Lankėsi prieš 6 metų

Maistas 9

Servisas 8

Aplinka 7

Švara 10

MM

Monika M. Lankėsi prieš 6 metų

Maistas skanus ir kokybiškas. Atmosfera ir aptarnavimas truputį šlubavo - šefas Martynas, žadėjęs "mus vesti per šią skonių vakarienę" pristatė 2 patiekalus iš 7, nors prie kitų stalų tikrai pasakojo apie daugiau. Mūsų stalo padavėjas buvo puikus, ačiū jam. Atmosferai truputį trūko išbaigtumo, pabrėžtas modernus maisto lietuviškumas vargiai atsispindi aplinkoj ar muzikoj (vakaro metu grojo Robbie Williams ir pan pop muzika), mūsų stalui centre salės nekliuvo jokio apšvietimo apart žvakės ant stalo, tai nelabai matėsi, ką valgai:)) Apskritai tikrai patiko, čia tiesiog kelios asmeninės smulkmenos, kurias žinoti galbūt gali būti naudinga. Ačiū už vakarą.

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

AN

Agne N. Lankėsi prieš 6 metų

Nuostabiai praleistas vakaras Gastronomijos savaitės metu. Vakarienė ir atmosfera braserijoje pranoko visus lūkesčius.

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

V

Vaida Lankėsi prieš 6 metų