14Horses
Klientų atsiliepimai ir įvertinimai
Vilija M. Lankėsi prieš 6 metų
Rūta Lankėsi prieš 6 metų
Algirdas Lankėsi prieš 6 metų
It was great! The only issue was the dish with the plate in the moss, the moss had small bugs that crawled out. Authentic and natural, but gave a slight off vibe. Otherwise it was great!
Lina Lankėsi prieš 6 metų
Deimantė Z. Lankėsi prieš 6 metų
Aušra B. Lankėsi prieš 6 metų
užsakėme vyno butelį. pradžioje padavėja papildydavo taures, o po to mus pamiršo, tvarkė kitus staliukus, teko ilgai laukti, kol galiausiai mojavome ir prašėme, kad įpiltų vyno. būtume gal ir patys įsipylę, bet dekanteris buvo nuneštas tolėliau. atsitiko bėdelė, padavėja apliejo mane ir stalą vynu. tikrai no problem, visiems visko pasitaiko!!! nepykstu :). ji žinoma atsiprašė. bėda kitur - ji tik pavalė staliuką. bet labai norėjosi, kad būtų pakeista staltiesėlė, kuri ir liko sulaistyta iki vakarienės pabaigos. komentuoju ne todėl, kad noriu išlieti nepasitenkinimą, anaiptol... bet, kad žinotumėte kur pasitempti ir kokias klaideles taisyti. o šiaip, viskas puiku. ačiū
Rasa Z. Lankėsi prieš 6 metų
Monika M. Lankėsi prieš 6 metų
Maistas skanus ir kokybiškas. Atmosfera ir aptarnavimas truputį šlubavo - šefas Martynas, žadėjęs "mus vesti per šią skonių vakarienę" pristatė 2 patiekalus iš 7, nors prie kitų stalų tikrai pasakojo apie daugiau. Mūsų stalo padavėjas buvo puikus, ačiū jam. Atmosferai truputį trūko išbaigtumo, pabrėžtas modernus maisto lietuviškumas vargiai atsispindi aplinkoj ar muzikoj (vakaro metu grojo Robbie Williams ir pan pop muzika), mūsų stalui centre salės nekliuvo jokio apšvietimo apart žvakės ant stalo, tai nelabai matėsi, ką valgai:)) Apskritai tikrai patiko, čia tiesiog kelios asmeninės smulkmenos, kurias žinoti galbūt gali būti naudinga. Ačiū už vakarą.
Agne N. Lankėsi prieš 6 metų
Nuostabiai praleistas vakaras Gastronomijos savaitės metu. Vakarienė ir atmosfera braserijoje pranoko visus lūkesčius.






Viskas buvo puiku, nuo pat pirmų akimirkų! Buvom pasitikti kaip draugai, išlydėti kaip šeimos nariai. Maisto patiekimas, skonis, ingredientai - fantastiškai skanu! Džiaugiamės jus atradę ir labai tikimės rasti galimybių sugrįžti. Jūsų personalas nuostabus! Tokie visi mandagūs, su šypsenomis, su tokia meile darbui ir trykštančiu džiaugsmu! Vakarienė viršijo lūkesčius! Iš visos širdies tariam "AČIŪ!!!"