14Horses
Klientų atsiliepimai ir įvertinimai
Tadas m. Lankėsi prieš 6 metų
Satu H. Lankėsi prieš 6 metų
Delicious food and EXCELLENT service!
Dovile Lankėsi prieš 6 metų
Edgaras Lankėsi prieš 6 metų
Pusryciavome 8 zmones uzsisakeme maista visi vienu metu, atnese 3 benediktus o likusius kitu patiekalus po 15 min kol visi sulaukeme maisto benediktai jau buvo salti, veliau uzsisakiau vafliu tai juos atnese vos vos drungnus. Pvm saskaitos fakturos vis dar negavau nors sake kad jau grizus i ofisa ji bus emaile. Padaveja nezino menu, fantazuoja kaip jai atrodo bet ne taip kaip yra istiesu. Deja tai mums jau ne pirma karta, labai gaila bet tai vercia ateiti vis reciau nors aplinka labai jauki ir gera buti, bet servisas klaikus. Manau ir maistas saltas del padaveju, nes jis buvo gan skanus bet saltas ir ne vienu metu patiektas. Sekmes
Dominykas Lankėsi prieš 6 metų
For the money that I have spent on a dinner there I expected more explanation on what I was eating. I was very disapointed when I saw the chef only explained the meals to foreigners and not locals First time there and server spills wine on the table Sorry to say guys, you get 6 from 10 for the service at best.
Ilona Lankėsi prieš 6 metų
Everything was really good. Nice service, Delicious food
Kamile V. Lankėsi prieš 6 metų
Great food and specialy service. Recommend to others and defenatelly will visit again!
Andrius Lankėsi prieš 6 metų
Nilsas Lankėsi prieš 6 metų
Simonas Lankėsi prieš 6 metų
Table was sticky. However, I really enjoyed my dinner!





