14Horses

9.41
(738 atsiliepimai)
Lietuvių, Local, New Baltic

Restoranas 14Horses yra įsikūręs restauruotuose istoriniuose rūmuose Senatorių pasažo širdyje. Jo salėse pajusite su niekuo nesupainiojamą Vilniaus Senamiesčio dvasią. Nuo 2023 m. kovo restorano sezonišką, tvarių produktų įkvėptą meniu kuria šefas Justinas Misius.

Išplėsti

Klientų atsiliepimai ir įvertinimai

Puiku
686
Gerai
42
Vidutiniškai
8
Prastai
2
Blogai
0
9.41
Bendras vidurkis
remiantis paskutiniais įvertinimais
Maistas 9.19
Servisas 9.37
Aplinka 9.53
Švara 9.82
738 atsiliepimai

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

I

IKEA Lankėsi prieš 7 metų

Everything was perfect during our visit.

Maistas 8

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

KV

Katazyna V. Lankėsi prieš 7 metų

Service is what I loved. Communication, attention. Food - soup was a little bit too cold, although very tasty. Fish for my colleague was not good - too much vinegar. Duck - ok. Pie was the best! I am fun of soups and deserts, my pie was perfect ending of the evening.

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

ES

Edita S. Lankėsi prieš 7 metų

Patiko

Maistas 8

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

Vs

Viešbučio s. Lankėsi prieš 7 metų

Thank you, it was great!

Maistas 6

Servisas 10

Aplinka 8

Švara 10

E

Elena Lankėsi prieš 7 metų

We have tried 3 courses dinner which was created for "Gastronomy week". Service was very attentive. The starter was nice - taste and visual presentation harmony. The main course was inexpressive, blank, no emotion, no senses stimulation nor visual, nor taste. The dessert was good, well balanced textures, nice surprise - home-made pumpkin coffee. For overall better dessert eating experience could help cutlery. It was served with soup size spoon..Not comfortable to eat and enjoy..

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

JG

Janos G. Lankėsi prieš 7 metų

Good

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

GZ

Giedrius Z. Lankėsi prieš 7 metų

ok

Maistas 10

Servisas 10

Aplinka 10

Švara 10

WB

Wendy B. Lankėsi prieš 7 metų

The food was amazing and we had the best time.