Casa De Locos
Popular
Client reviews and ratings
Kristina Dined 3 years ago
Diana Dined 3 years ago
Puiki aplinka, tobula muzika ir labai skanus maistas. Laiką su draugais praleidome labai puikiai
Egle R. Dined 3 years ago
Deja, staliuko, kurį ir buvome rezervavę ir specialiai išsirinkę, negavome. Kadangi mūsų staliukas buvo užimtas, pasiūlė kitą, kuris buvo užkabaryje, kur net muzika nesigirti ir jokios jaukios aplinkos nėra. Maistas blankus ir situacijos nepataise. Ilgai planuotos šventės nuotaika buvo sugadinta.
Natalja R. Dined 3 years ago
Nėra vaikiško meniu,vaikui pasiūlė tacos su vištiena ,bet be pipiru …Paragavome -degė visa burna ,tai ar pamiršo kad nedėti ar nepasakė virtuvei kad vaikams.Nėra desertu ir arbatos .Visumoj maistas patiko.Greitai pateikė
Kristina S. Dined 3 years ago
Sveiki. Buvome pirmą kartą. Nustebino labai maistas buvo tikrai labai skanu. Aplinka tokia jauki sava. Tiktai dar sugrįšime ir rekomenduosime kitiems. Sėkmės Jums ❤️
Jurgis Dined 3 years ago
Viskas labai patiko! Aptarnavimas greitas ir draugiškas, maistas labai skanus ir spalvingas. Grįšim dar ne vieną kartą
Sonata . Dined 3 years ago
Aplinka labai graži ir orginali, jauki Aptarnavimas geras. Pasigedau meniu vaikams.
Giedrė F. Dined 3 years ago
Superinis restoranas, jauki aplinka, trūko personalo pasitikimo, atėjus niekas nepriėjo, nepaklausė, nepasiūlė prisėsti, nors buvo rezervuotas staliukas, kol nepaprašėm info prabėgančios padavėjos. Bet visumoje viskas buvo puiku, dar grįšime p.s. margaritas gali tekti gerti iš vyno taurių
Erika P. Dined 3 years ago
Liudas J. Dined 3 years ago
Labai skanus buvo cili con carne troskinys









Rezervavus staliuką tikiesi paragauti maisto, o ne tik gerimus.