Casa De Locos
Popular
Client reviews and ratings
Aistė . Dined 2 years ago
Anastasija Dined 2 years ago
Everything was nice. Though I think cocktails before where a bit stronger
Tomas Dined 2 years ago
Ugne Dined 2 years ago
Kamilė Dined 2 years ago
Trys žodžiai: A MA ZING Labai patiko ir maistas, ir aptarnavimas, ir pati aplinka. Rekomenduosim, grįšim ir dar draugų atsivešim :) nespėjom viso menu išragauti dėl trumpo sekmadienio darbo laiko, tad pasilikom vietos kitam kartui :D Aaačiūūū!
Antanas Dined 2 years ago
...gal nelabai vykęs pasirinkimas sodinti grupę žmonių tarp kurių didelė tikimybė, kad yra nerūkančių, prie šiukšliadėžės,kuri atstoja rūkymo vietą ir rūkalų smarvė gadina nuotaiką daliai svečių, kai nebesvarbu nei įdomus interjeras, nei puiki egzotinė virtuvė, nei puiki, gal kiek per garsiai leidžiama muzika...
Viktorija Dined 2 years ago
Nadiezda Dined 2 years ago
Didelis ačiū už gražia švente! Viskas labai patiko ir maistas ir aprarnavimas ir aplinka! 10 balu!!!!!❤️
Simona S. Dined 2 years ago
Aušra Dined 2 years ago
Labai jauki spalvinga vieta, ypač vasaros metu kiemelyje!









Trūksta tiesiog paprastų užkandžių didesnei kompanija. Ėmėme 5 kartus nachos, trūksta daugiau kažko panašaus. Kitas ragautas maistas buvo skanus ir mėsos lėkštė su tortilijom, ir tacos su vištiena. Aptarnavimas iš esmės neblogas, tačiau siaubingai ilgai laukdavome kol vėl grįš prie mūsų stalo, spėdavome ir viską suvalgyti ir išgerti. Tai rekomenduotume daugiau padavėjų samdyti jei nespėja mergaitės apeit visų stalų. Aplinka puiki, dekoracijos puikios. Linkime sėkmės!