Casa De Locos
Popular
Client reviews and ratings
PAWEL K. Dined 3 years ago
Karolis J. Dined 3 years ago
Viskas puiku, bet meniu galetu būti apipavidalintas nuotraukomis. Meksikoje manau, kad meksikiečiai nežinotu kas yra bulviniai nedarai, dėl to ieškotų bendro vaizdo Google. Taip kad renkantis reikia Google žaisti “Sudoku” O aplamai viskas gerai.
Evelina Dined 3 years ago
Viskas buvo puikai, bet Labai neapskaiciuota su vietomis. 13zmoniu staliukas- netilpome:)
Mantas Dined 3 years ago
Giedrius Dined 3 years ago
Per garsiai ledžiama muzika,neimanoma susikalbėti :)
Tadas Dined 3 years ago
Tautvilė Dined 3 years ago
Eglė G. Dined 3 years ago
sveiki, aplinka smagi, muzika per garsi, po vakarienės skaudėjo gerklę nuo šaukimo kabant, aptarnaujanti padavėja, atnešusi maistą prieš gėrimus atžagariai pasakė, kad "baras užsiėmęs", kalmarai buvo sudeginti, nuo plėšytos kiaulienos vyrui kitą dieną buvo bloga, keista, kad meksikiečių restoranas pats nekepa kukurūzų traškučių, o pabarsto pirktinių. Su maistu ir aptarnavimu reikia labai stipriai pasitempti. Aplinka tada pasiteisins. Kol kas neisime, nes po tokių pilvo problemų nesinori naujų "patirčių". Jei produktas sugedęs, gal geriau jo net netiekti.
Odeta Dined 3 years ago
Viskas labai gerai, puiki gyva ir silta atmosfera skanus ir maistas, ir kokteiliai, bet padaveju/barmenu apranga LABAI smarkiai ‘ne i tema’. Atrodo, kad va susirinko kas is kokio gretimo baro ar valgyklos padirbeti extra pamaina.. Kai sitaip puikiai iki smulkiausiu detaliu apgalvota aplinka, interjeras, tai darbuotoju apranga absoliuciai pamirsta ir taaaaaaip toli nuo meksikieciu! Tikrai butu verta atkreipti demesi ☝









All was Ok , The place is more for drinking vs food