Casa De Locos
Popular
Client reviews and ratings
Andrej Dined 3 years ago
Donata S. Dined 3 years ago
Pirmą kartą atėjome į kavinę su 4 šunim. Pabandėm ir patiko! Personalas labai draugiškas, paslaugus. Gaila, kad tamsaus alaus nebuvo, bet viskas tiko ir patiko. Grįšim tikrai
Paulius P. Dined 3 years ago
10/10 Vakaras buvo super !
Kristina M. Dined 3 years ago
Aciu uz nuostabu aptarnavima, mergaite kuri mus aptarnavo buvo nuostabi, maloni, paslaugi. Maistas labai skanus! Aciu uz dovanele nuo baro! :)
Vaiva Dined 3 years ago
Puiki atmosfera :)
Ilona Dined 3 years ago
Nuostabi aplinka, muzika, vaišino šotais
Aleksej Dined 3 years ago
Nojus Dined 3 years ago
Lina Dined 3 years ago
Puiki vieta, malonus aptarnavimas.
Audra A. Dined 3 years ago
Smagi, jauki, egzotiška aplinka, ypač smagu, kai vyksta sekmadienio šokių vakaras - tai paįvairina restorano atmosferą ir paverčia jį ne tik vieta pavalgyti, bet ir įdomiai praleisti laiką. Aptarnavimas draugiškas ir pozityvus. Maisto kainos kiek per didelės, ypač užkandžiams: Nachos nesužavėjo, nes dėl atšalusio sūrio viskas sukibo į vieną gniutulą. Tačiau tacos su žuvimi buvo gan skanūs, aštrūs ir sotūs.








