Casa De Locos
 Popular

8.62
(1090 reviews)
Mexican

Casa De Locos - the largest Mexican-inspired restaurant in western Lithuania in the old town of Klaipėda! We inform you that tables are automatically reserved at 2:30 a.m. If you plan to stay longer, leave a comment on the reservation or inform us at the number below, otherwise the table will be prepared for the next reservation. For larger groups or holidays, personal offers please email by mail [email protected] or by phone +37064111163

Show all

Client reviews and ratings

Excellent
997
Very good
68
Average
20
Poor
4
Terrible
1
8.62
Overall rating
based on recent ratings
Food 8.41
Service 9.77
Ambience 8.08
Cleanliness 7.44
1090 reviews

Food 1

Service 1

Ambience 10

Cleanliness 10

S

Simona Dined 3 years ago

Labai jaukus restoranas, su meksikietiška aura, įkvepiančia aplinka. Maistas buvo prastas, su tuo sutiko ir aptarnaujantis personalas, pritaikė gražią nuolaidą, už tai ačiū. Aptarnaujanti moteris su tuo taip pat sutiko. Atsiprašė, kad išbaigti maisto produktai prieš dvi dienas, tad tako be daržovių ir pan. Padavėja labai retai teprieidavo, gal trūko darbuotojų..? Per laukimo laiką blaiviai buvo galima vertinti, kurios kosmosas, tokių nepastebėjom nei kitur Klaipėdoje, nei sostinėje. 40ml kaina kaip karšto patiekalo. Juokais patarimas, jei tokiom kqunom laikot gėrimus, tai turi darbuotojas nuokat eiti ir klausti, gal jums papildyti, kad nebūtų laiko kainos vertinimui Kuo galėjome pasidžiaugti, tai spalvinga aplinka, gražiomis dekoracijomis, kurios labai į temą ir nuteikė teigiamai

Food 10

Service 7

Ambience 10

Cleanliness 7

K

Karina Dined 3 years ago

Galėtų padavėjai ir barmenai būti bent vienos spalvos apranga. O dabar visi juodi ir viena padavėja apsirengusi visai ne pagal standartus. Ne kaip atrodo. Bet visa kita super,grįšime dar ne karta.

Food 1

Service 5

Ambience 10

Cleanliness 10

G

Gabrielė Dined 3 years ago

Jus turit didelę problemą su maistu. Neskanu. Negalim sūrio šildyt mikrobanginėj, tai žemas lygis. Tartaras iš vis nesusipratimas kažkoks. Aplinka 10 balų bet negryšiu ir nerekomenduosiu jūsų niekam

Food 9

Service 10

Ambience 10

Cleanliness 10

AR

Austėja R. Dined 3 years ago

Viskas puiku, gal kiek meniu dar galima būtų praplėsti, bet apskritai vertinu labai gerai. Jau nepirmą sykį pas Jus lankausi :)

Food 10

Service 10

Ambience 10

Cleanliness 10

V

Viktorija Dined 3 years ago

Super renginys. Nuostabus Lauros aptarnavimas

Food 10

Service 10

Ambience 10

Cleanliness 10

B

Brigita Dined 3 years ago

Food 9

Service 10

Ambience 10

Cleanliness 10

I

Ilona Dined 3 years ago

Labai patiko jūsų restoranas.Apsilankius pirmą kartą padėrė puikų įspūdį!Esant galimybei būtinai rezervuosime staliuką salsos šokių vakarui.Ačiū ir iki

Food 10

Service 10

Ambience 10

Cleanliness 10

AP

Audronė P. Dined 3 years ago

Labai patiko interjeras, labai skani tako ,skanus alus, gera muzika, tikrai sugrįšime...

Food 10

Service 10

Ambience 10

Cleanliness 10

R

Ramūnas Dined 3 years ago

Tiek maistas tiek aptarnavimas super!!!

Food 10

Service 10

Ambience 10

Cleanliness 10

N

Natalija Dined 3 years ago