Casa De Locos
Popular
Client reviews and ratings
Simona Dined 3 years ago
Karina Dined 3 years ago
Galėtų padavėjai ir barmenai būti bent vienos spalvos apranga. O dabar visi juodi ir viena padavėja apsirengusi visai ne pagal standartus. Ne kaip atrodo. Bet visa kita super,grįšime dar ne karta.
Gabrielė Dined 3 years ago
Jus turit didelę problemą su maistu. Neskanu. Negalim sūrio šildyt mikrobanginėj, tai žemas lygis. Tartaras iš vis nesusipratimas kažkoks. Aplinka 10 balų bet negryšiu ir nerekomenduosiu jūsų niekam
Austėja R. Dined 3 years ago
Viskas puiku, gal kiek meniu dar galima būtų praplėsti, bet apskritai vertinu labai gerai. Jau nepirmą sykį pas Jus lankausi :)
Viktorija Dined 3 years ago
Super renginys. Nuostabus Lauros aptarnavimas
Brigita Dined 3 years ago
Ilona Dined 3 years ago
Labai patiko jūsų restoranas.Apsilankius pirmą kartą padėrė puikų įspūdį!Esant galimybei būtinai rezervuosime staliuką salsos šokių vakarui.Ačiū ir iki
Audronė P. Dined 3 years ago
Labai patiko interjeras, labai skani tako ,skanus alus, gera muzika, tikrai sugrįšime...
Ramūnas Dined 3 years ago
Tiek maistas tiek aptarnavimas super!!!









Labai jaukus restoranas, su meksikietiška aura, įkvepiančia aplinka. Maistas buvo prastas, su tuo sutiko ir aptarnaujantis personalas, pritaikė gražią nuolaidą, už tai ačiū. Aptarnaujanti moteris su tuo taip pat sutiko. Atsiprašė, kad išbaigti maisto produktai prieš dvi dienas, tad tako be daržovių ir pan. Padavėja labai retai teprieidavo, gal trūko darbuotojų..? Per laukimo laiką blaiviai buvo galima vertinti, kurios kosmosas, tokių nepastebėjom nei kitur Klaipėdoje, nei sostinėje. 40ml kaina kaip karšto patiekalo. Juokais patarimas, jei tokiom kqunom laikot gėrimus, tai turi darbuotojas nuokat eiti ir klausti, gal jums papildyti, kad nebūtų laiko kainos vertinimui Kuo galėjome pasidžiaugti, tai spalvinga aplinka, gražiomis dekoracijomis, kurios labai į temą ir nuteikė teigiamai